Funkcje oprogramowania

27

Funkcji online – a będzie jeszcze więcej!

Wirtualna rzeczywistość

Dzięki technologi Virtual Reality, możesz przenieść klienta w wirtualny świat i sprawić by poczuł się jakby tam był! Dowolnie rozglądał się, przemieszczał pomiędzy pomieszczeniami w obrębie całej Twojej prezentacji.

Jest to najbardziej innowacyjny sposób prezentacji ofert nieruchomości. Nie czekaj, zanurz się w wirtualnym świecie!

Aplikacja RICOH THETA HDR

Z pierwszą na świecie aplikacją HDR dla aparatów RICOH Theta możesz wykonać niezwykłe zdjęcia 360 stopni w technice HDR w sposób w pełni zautomatyzowany. Pobierz aplikację RICOH THETA HDR stworzoną przez PANOLIFE w swoim App Store lub Sklep Play za darmo (dostępne dla Androida i iOS).

Po zainstalowaniu aplikacji, można ją połączyć bezpośrednio z RICOH Theta, a obrazy tworzyć naciskając jeden przycisk.

Trzy zdjęcia 360 stopni są automatycznie nakładane na siebie i tworzą obraz HDR o bardzo wysokiej rozpiętości tonalnej.

Zdjęcie to można łatwo przesłać do oprogramowania Feelestate, aby zaoszczędzić czas podczas edycji prezentacji.

Wykorzystaj swój RICOH Theta S i popraw jakość swoich zdjęć 360 stopni dzięki pierwszej na świecie aplikacji RICOH THETA HDR stworzonej przez Panolife.

Wirtualne pomiary

Z FEELESTATE możliwe są pomiary odległości między dwoma punktami w czasie rzeczywistym. Wystarczą dwa kliknięcia na obrazie 360 °, a zobaczysz jak daleko od siebie znajdują się punkty pomiarowe. Ta niezwykła funkcja pozwala np. zaplanować rozmieszczenie elementów wystroju wnętrz w żądanym miejscu bez konieczności ręcznego pomiaru.

Udostępnianie prezentacji

Dzięki funkcji ograniczeń publikacji możesz decydować, czy klient może zobaczyć twoje prezentacje. Wybierasz zdjęcia i oznaczasz dla których klientów wymagają one autoryzacji. Mogą oni w każdej chwili zwrócić się do Ciebie w celu otrzymania autoryzacji do zapoznania się z Twoją ofertą.
W ten sposób możesz zachęcić nowych klientów jednocześnie chroniąc ich prywatność

Stwórz PDF jednym kliknięciem

Dzięki zintegrowanemu kreatorowi plików PDF, Feelestate automatycznie generuje dokument PDF zawierający link do prezentacji 360 stopni. Niniejszy dokument służy, jako punkt wyjścia dla klientów i przekierowuje ich do prezentacji nieruchomości. Prześlij plik PDF bezpośrednio do wszystkich głównych portali nieruchomości, załaduj do systemu CRM lub wyślij bezpośrednio do swoich klientów.

Kod do umieszczenia na stronie

Feelestate stworzy wszystkie odpowiednie kody do osadzania i pozwala na łatwą integrację prezentacji 360 stopni na Twojej stronie. Pozwala to zaoszczędzić koszty serwera i zewnętrznego usługodawcy. Panolife oferuje różne sposoby osadzania w zależności od Twoich preferencji i ilości wolnego miejsca na swojej stronie.

Zamazywanie

Ochrona prywatności jest dla nas bardzo ważna. Z tego powodu stworzyliśmy specjalny kodek prywatności dla Feelestate. Dzięki funkcji zamazywania można łatwo ukryć tablice rejestracyjne, twarze, wartościowe przedmioty lub dane dotyczące bezpieczeństwa i sprawić, że będą nieczytelne. W ten sposób można zapewnić swoich klientów, że ich prywatność jest chroniona i nie widnieje w prezentacji.

Integracja z mediami społecznościowymi

Prezentacje FEELESTATE 360 stopni są zoptymalizowane pod kątem Facebook i mogą być łatwo zintegrowane z Twoim fanpage. Możesz niezwykle szybko kopiować prezentacje do swojego profilu, publikacje zostaną wygenerowane automatycznie. W ten sposób informujesz swoich znajomych o ofertach, aby zintensyfikować social media marketing.

Automatyczne anulowanie

Możliwość anulowania dostępu dzięki automatycznemu e-mailowi. Dostęp do chronionych hasłem prezentacji jest opcjonalny. Możnesz dodać bądź usunąć osoby mające wgląd do Twoich prezentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej

Automatyczne ograniczenie wizualne

Oprogramowanie automatycznie ogranicza pole widzenia, tak aby monopod na którym umieszczony jest aparat nie był widoczny w prezentacji. Korzystanie z naszych specjalnie zaprojektowanych FEELESTATE monopodów powoduje że nie są one widoczne na zdjęciach. Ich smukła konstrukcja nie pozostawia żadnych śladów w prezentacji.

Panolife Algorytm Ładowania

Algorytm Panolife FEELESTATE umożliwia ładowanie  obrazów wysokiej jakości w prezentacji 360 stopni i wyświetla je w ciągu milisekund. Dzięki niemu możemy zapewnić szybki dostęp do zdjęć panoramicznych i płynnej prezentacji wycieczki niezależnie od szybkości połączenia internetowego

Bezpieczeństwo poprzez szyfrowanie SSL (certyfikat )

Protokół SSL zapewnia bezpieczne połączenia na trzy sposoby:

  • Połączenie jest prywatne i zaszyfrowane.
  • Tożsamość serwera jest stała.
  • Efektywne algorytmy sprawdzają, czy dane otrzyma odpowiedni odbiorca w całości i bez zmian.

Plany kondygnacji i poziomy

Dodaj różne poziomy do prezentacji nieruchomości i plany pięter dla lepszej orientacji. Dodaj hotspoty do planów dla łatwiejszej nawigacji w ramach swojej prezentacji.

Analizuj Statystyki

Za pomocą zintegrowanych statystyk możesz zdobyć cenne informacje o osobach odwiedzających Twoje prezentacje. Zobacz ilość odwiedzin, które pokoje były oglądane najczęściej oraz sprawdź czas wizyt potencjalnych klientów. Dowiedz się, jakie nieruchomości były oglądane ostatnio i które z nich są najbardziej popularne wśród klientów.

Zaprojektowane dla urządzeń mobilnych

Wyposażony w najnowszą przeglądarkę HTML5, ekran zawsze dopasowuje się do urządzeń mobilnych, pokaże nazwę prezentacji, całą galerię zdjęć oraz poszczególne poziomy i plany.

Automatyczna korespondencja e-mail

Korespondencja e-mail ze swoimi potencjalnymi klientami jest niezwykle ważna. Zarówno w odpowiedzi na żądania dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie,czy ogólnych automatycznych maili z prośbą o dostęp. Zaprojektuj e-mail i nie obawiaj się – Twoje e-maile będą zawsze wyświetlane poprawnie.